Pracuj z nami

W związku z rozwojem naszej firmy zapraszamy do współpracy osoby, które będą pozyskiwać i zawierać z osobami poszkodowanymi umowy o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych.

ZAPEWNIAMY:

 •  atrakcyjnie wynagrodzenie przekraczające średnią krajową,
 •  wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia,
 •  stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
 •  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 •  gwarantowany program wdrożenia w zakres obowiązków,
 •  możliwości rozwoju i awansu,
 •  wyposażenie startowe,
 •  możliwość pracy na terenie całej Polski,
 •  elastyczny czas pracy,
 •  dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy w zgranym zespole,
 •  profesjonalną opiekę i pomoc na każdym szczeblu kariery.

 

NIE ZWLEKAJ, DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęcią nawiązania współpracy z nami wyślij CV biuro@aka-odszkodowania.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie tel.kom. 661 447 720.

 

Poprzez wysyłanie wiadomości wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak i również na otrzymywanie od AKA Dochodzenie Odszkodowań z siedzibą w Szczecinie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i kontaktowanie się ze mną przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

AKA Dochodzenie Odszkodowań z siedzibą przy ul. Pocztowej 25/4, 70-361 Szczecin (administrator danych), przetwarza Państwa dane osobowe w celach przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1)-RODO-przez okres prowadzenia rekrutacji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

Wszelkie wnioski w zakresie realizacji praw osób, których dane dotyczą, są realizowane za pośrednictwem następującego adresu mailowego: biuro@aka-odszkodowania.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy w formie pisemnego wniosku.